درباره ما

مجموعه دریم کسل دیزاین حدود یک دهه قبل و به همت مهندس کسری کمالی تفرشی بنا نهاده شد تا امور طراحی و اجرا با نظم و ترتیب قابل توجهی ادامه یابند؛ در طی این سال‌ها مهندس کمالی طراح اصلی مجموعه بوده و همواره مدیریت مجموعه نیز به عهده ایشان بوده است.
خدمات اصلی این مجموعه شامل طراحی، اجرا و بازسازی است؛ هر کدام از این فعالیت‌ها به خودی خود قابل ارائه می‌باشند اما مسلما طراحی و اجرا زمانیکه با هم ارائه شوند بیانگر حسن برتری بین ما و سایرین خواهد بود.

تیم دریم کسل دیزاین

مجموعه دریم کسل دیزاین فعال در حوزه دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان است؛ اجرای دکوراسیون مبتنی بر چوب، گچ و انواع رایج متریال داخلی ساختمان از فعالیت‌های اصلی این مجموعه است. طراحی بخش اول و اساسی کار مجموعه دریم کسل دیزاین بوده و همواره رعایت اصول فنی و مهندسی در کنار سلیقه مشتری و همچنین توجه به مدرنیته را می‌توان عوامل اصلی موفقیت این مجموعه دانست.
نمای خارجی ساختمان دیگر تخصص این گروه است؛ البته که اجرای نمای ساختمان ظرافت کار در داخل ساختمان را نیاز ندارد اما حساسیت ویژه خود را می‌طلبد، دریم کسل دیزاین علاوه بر اهمیت به ظرافت نمای ساختمان افتخار دارد که با بکار گیری بهترین متریال در خدمت شماست.


Dream Castle Design

تلفن تماس: 989919673767+
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت دریم کسل دیزاین محفوظ می‌باشد.